Telefon: 0332 2352808 Faks: 0332 2352808

Cep Telefonu:    0538 2545684 Cep Telefonu:  0546 2545684

Çetin Isı Doğalgaz

Çetin Isı Doğalgaz Sistemleri  deneyimli kadrosuyla tüm Konya ve iç anadolu bölgesinde tesisat hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra 2005 yılından bu yana doğalgazlı ısıtıcıların tamir ve bakım servisliğini de yapan firmamız doğalgaz sektöründeki 7 Yıllık tecrübesinin yanında 

çözüm ortaklarıyla yürüttüğü başarılı çalışmalarını siz değerli müşterilerimiz ile paylaştırmanın heyecanını yaşayarak yoluna devam etmektedir. Sektörde faaliyete geçtiği günden bu yana Doğalgaz konusunda uzman bir kadroya sahip olan firmamız, doğalgaz kolon hatları, endüstriyel mutfak dönüşümleri ve daire içi doğalgaz montajlarında uzmanlaşmaktadır. Geniş müşteri referansı ile çalışmaya başladığı ilk andan itibaren kaliteye verdiği önemin yanında, zoru başarma isteği doğrultusunda, kısa sürede tanınarak, ilkelerinden vazgeçmeden emin adımlarla hizmetlerini sürdürmektedir.

Değişmez prensiplerimiz her zaman KALİTELİ HİZMET, ZAMANINDA TESLİM ve UYGUN FİYAT seçenekleridir.

Tüm müşterilerimizin yakın ilgi ve desteklerine içtenlikle teşekkürü bir borç biliriz. Gelecekte de hizmetlerimizin aynı duyarlılıkla devam edeceğinden emin olmanız en büyük mutluluğumuz olacaktır.